Solicitați un apel înapoi

Închiriați autoturismele și autocarele de lux

Oferim închirieri de autoturisme și autocare pentru a vă îmbunătăți experiența și pentru a vă permite să beneficiați de cele mai bune ocazii. Prioritatea noastră principală este satisfacția dvs.
Folosiți ocazia pentru a vedea unele dintre atracțiile iconice din Bhubaneswar și înconjurațiile sale în timp ce vizitați Odișa.

SL #

TIP

4HRs-40KMs

8HRs-80KMs

EXTRA / HR

EXTRA / KM

1Dzire sau similare850150014014
2Scorpion sau similare1000180016016
3BRV sau similare1200220020020
4Innova Crysta1500250025023
5Honda Oras1600260026025
6Altis2500400040038
7Fortuner3500650060055
8Audi-A3 sau BMW-X150001000090090
9Mercedes-E6000110001000100

NOTE

  • Ziua BATA pentru șofer: 200 pentru Sl #1 pentru 6 și 300 pentru 7 pentru 9
  • Indemnizație de noapte (22: 00 la 06: 00 ore): Rs. 200 pentru Sl # 1 la 6 și Rs. 300 pentru 7 la 9
  • Nigh Halt Outstation: Rs. 300 pentru Sl # 1 la 6 și Rs. 400 pentru 7 la 9
  • Kilometri și ore vor începe și se vor termina la locația noastră de închiriere (Garage To Garage)
  • După placa 4 Hrs / 40 Kms este permisă o concesiune de minute 30. Pentru orice prelungire dincolo de placa menționată, se aplică placa 8 Hrs / 80 Kms. La finalizarea plăcii 8 Hrs / 80 Kms, se percepe o taxă suplimentară KM / oră în conformitate cu Tariful de transport.
  • Taxa de taxe, Taxa Internațională și Parcarea vor fi percepute suplimentar ca pe reale + GST: 5%.
  • Pentru distanța de la distanță, se calculează distanța minimă 250KM pe data calendaristică sau distanța efectivă, oricare dintre acestea este mai mare. Taxele se efectuează pe baza KM pe tarif.
  • A / C permanent se achită pe bază Pro-rata.
  • Tariful de mai sus va fi revizuit dacă se înregistrează o creștere semnificativă a prețului combustibilului și a structurii impozitului.

A / C antrenori de lux

13-Seater

20-Seater, 27-Seater

41-Seater, 45-Seater

sunt de asemenea disponibile cu noi.

CONTACT

pentru mai multe detalii și informații

SERVICII VALOARE ADĂUGATE:

  • Alerte automate SMS la confirmarea rezervării.
  • Alertă automată SMS / Mail privind alocarea Vehiculului și șoferului înainte de orele 02 de preluare.
  • Hârtie de hârtie zilnică, sticlă de apă minerală, umbrelă, kit de prim ajutor, hârtie de gheață și hârtie uscată furnizate în toate mașinile pe baza gratuită.
  • Toate vehiculele sunt cu aer condiționat, pentru nefumători, curat și curat.
  • Pentru răcoritoare, Snacks, Fruits & Juice vor fi aranjate pentru delegați, la cerere, cu taxe suplimentare.
  • Șoferii și / sau reprezentanții aeroportului Sand Pebble's, poziționați cu Placa de întâmpinare la Aeroport / Gară pentru a primi oaspeții și pick-up-ul lor.
  • Sand Pebbles Tours a oferit șoferului experimentat, supus, profesionist și familiarizat cu drumurile și în uniforma companiei.
  • Co-ordonatorii eficienți sunt detaliați la locul de desfășurare pentru a face față cerințelor clienților cu privire la evenimente și conferințe.
  • Circulația ceasului este disponibilă pentru Călătorii corporative și executive, excursii de vizitare a obiectivelor turistice, excursii ghidate și evenimente speciale.
  • Serviciile speciale de închiriere de cabină sunt disponibile pentru nunți.
  • Detaliile preferinței oaspeților sunt stocate în baza de date pentru a oferi servicii încă mai bune în cazul comenzilor ulterioare.

REZERVARE ONLINE :

  • Rezervările la mașină trebuie efectuate înainte de ora 24. Cu toate acestea, poate fi contactată Biroul de operațiuni cu pietriș de nisip dacă vehiculul este solicitat în ore 24.
  • În timp ce facem o rezervare on-line, trebuie furnizate toate informațiile în forma prescrisă.
  • Rezervările on-line au urmat în mod invariabil plata instantanee. Cu toate acestea, guvernul aplicabil. Taxele, taxa de taxă, taxele de parcare și permisele de trecere a frontierelor de stat trebuie să fie plătite de către utilizator în momentul eliberării cu taxiul.
  • Toate rezervările și tranzacțiile efectuate prin intermediul site-ului Sand Pebbles sunt supuse reconfirmării de către Sand Pebbles. Sand Pebbles are prerogativa de a regreta o rezervare confirmata in functie de exigentele dincolo de controlul lor.
  • Taxa de tranzacție de 15% din suma facturată estimată va fi taxată dacă rezervarea este anulată cu 06 ore înainte. Odată ce cabina este în afara garajului, suma de estimare este plătibilă de oaspete.
  • După rezervarea on-line, puteți verifica starea dvs. cu ajutorul serviciului nostru 24Hrs.